Kubacup 2017

16. září jsme se sešli na třetím ročníku střelecké soutěže KUBA CUP v Semilech. Letos se akce zúčastnilo pouze 30 střelců. Dohromady se nás tam sešlo kolem 50 lidí. Předpověď počasí byla sice špatná, přesto jsme to nevzdali a závod uskutečnily. Celý závod chvilkami poprchávalo a okolo poledne začalo pršet, tak jsme se museli schovat pod stany.

Letošní program z důvodu počasí silně omezen. Jako každý rok byla i letos ukázka zbraní firmy ARMY ARMS, nezapomnělo se ani na airsoftové zbraně.
Po hlavním závodě následoval ještě vedlejší doplňkový závod. Pan Petr Vysloužil do této soutěže namaloval a věnoval krásný ručně malovaný terč. O tuto disciplínu byl velký zájem.

Po závodě proběhla i střelecká soutěž pro děti. Zúčastnily se 4 vetší děti a ty si zastřílely ze samopalu. Výsledky byly hodně vyrovnané šlo jen malé bodové rozdíly.

Hlavní výhra věnovala, jako každoročně firma ARMY ARMS. Jednalo se o samopal vz.61 Scorpion. Cena byla losována ze všech startovních čísel.

Na třetím ročníku KUBA CUP se vybralo 18 700 korun, které budou připsány na účet Jakuba.
Moc děkujeme všem zúčastněným, kteří na akci dorazili, panu Richardu Jankovi za firmu ARMY ARMS, firmě AUTO KELLY, SKS Semily za půjčení střelnice, a všem co nám přišli se závodem pomoci

.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a akce a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.