Pochod s Mixitkou

V sobotu 24. září jsem se zúčastnil pochodu s Mixitkou v Peci pod Sněžkou, který je součástí závodu Rockpoint Horská výzva. Je to benefiční pochod, kde polovina startovného jde pro mě.
Na startu, kde jsme byli  nachystány za námi přišla Mixitka, na hudbu jsme se rozcvičili, abychom lépe zvládli cestu, ještě jsem dostal do kapsy jednu tyčinku a bylo odstartováno. Pochod jsem šel s mamkou, sestrou a mým asistenčním pejskem Renčou.
Pochod byl  na horách a tak se šlo pořád do kopce a to do pořádného kopce. Cestou jsme viděli nádherné domečky jako z perníku, pod sjezdovkami se pásly ovečky a kozy.  Na kopci na nás čekal nádherný pohled na hory, bylo krásné počasí tak jsme viděli daleko a i Sněžku. Udělali jsme pár fotek na památku a šlo se dál, už po rovině a z kopce. V cíli každého účastníka čekal diplom.
 Po takové tůře na čerstvém horském vzduchu pořádně vyhládne ,a tak jsme si dali mňamku.
Okolo 16 hodiny bylo vyhlášení výsledků. Já jsem šel na řadu jako první, dostal jsem šek a pokladničku s částkou 4 348Kč, který bude ještě navýšen o dalších deset tisíc korun díky partnerovi závodu společnosti Synlab. Peníze budou použity na mé pomůcky a na doplacení asistentky ve škole.
Poděkování patří všem zúčastněným i těm, kteří tento závod pořádají. Díky závodu jsem potkal spoustu úžasných lidí, kteří nás všechny pozitivně naladili. Pokud vše bude  v pořádku, tak se akce zúčastním i příští rok.
Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a akce a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.