Pochod s Mixitkou 2017

V sobotu 23. září jsem se zúčastnil pochodu s Mixitkou v Peci pod Sněžkou, který je součástí závodu Rockpoint Horská výzva. Je to benefiční pochod, kde polovina startovného jde pro mě.

Na start, kde jsme byli nachystáni za námi přišla Mixitka. Rozcvičili jsme se na hudbu, abychom lépe zvládli cestu,  ještě jsemdostal do kapsy jednu tyčinku a bylo odstartováno. Počasí nebylo zrovna příliě příznivé, poprchávalo a bylo jen 10 stupňů nad nulou. To nás, ale nemohlo odradit. Letos jsem šel jen s mamkou, trasa vedla stejně jako loni , takže do pořádného kopce. Díky hodným lidem, kteří šli s námi a mamce pomohli vozík do toho kopce tlačit, jsme trasu v pohodě zvládli. V cíli každého účastníka čekal diplom.

Okolo 16 hodiny bylo vyhlašování výsledků. Protože hodně pršelo, byli jsme schovaní pod stanem. Já jsem přišel na řadu jako první. Na konto mi nakonec putuje i díky příspěvku od firmy Synlab 14 871,- korun. Navíc mi ještě někteří běžci věnovali své vyhrané ceny a poukazy. A velkou radost jsem měl z medaile, kterou jsem dostal od pána z prvního místa takže mám zlatou.

Poděkování patří všem zúčastněným i těm, kteří tento závod pořádají. Díky závodu jsem potkal opět spoustu úžasných lidí, kteří nás všechny pozitivně naladili. Pokud vše bude v pořádku, tak se akce zúčastním i příští rok.

.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a akce a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.