Školní rok 2016-2017

Tak první rok školy je za mnou. Mnoho jsem se naučil, číst, psát, počítat, o přírodě a i malovat ……ap. Někdy to pro mě bylo víc mučení než učení 😀 , ale díky paním asistentkám jsem to zvládl.

Dne 26.června se v naší třídě ozvalo z reproduktorů, skladba Jede král z Noci na Karlštejně a král skutečně vstoupil a s ním i jeho družina, v níž nechyběla ani paní ředitelka a její zástupkyně.

Každý prvňáček přečetl kousek textu z knížky. Pak jeden po druhém poklekli před krále a slabým úderem meče na obě ramena byli pasovaní na čtenáře. Obdržel jsem krásnou knížku, abych měl přes prázdniny co číst.

30. června v pátek přišel den D, na který jsme všichni čekali. Ve třídě jsme se posadili na připravené židličky, po zazvonění příšla paní učitelka. Nejprve nám rozdala odměny za sběr, který nosíme celý rok. Já jsem byl na druhém místě. Po rozdání odměn začala rozdávat vysvědčení. Měl jsem velkou radost, když jsem na mém vysvědčení spatřil samé jedničky.

A hurá na prázdniny. 🙂 Po prázdninách se už těším do druhé třídy.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a akce a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.